Příjimací zkoušky do NMgr. a Ph.D. studia 2020

9. 4. 2020

Bez popisku

Přijímací zkoušky do NMgr a PhD studia se budou konat v červnu i v září.

Termín podání přihlášek do NMgr a PhD studia zůstává stejný – do 30.4.2020.

1.kolo přijímacích zkoušek:

Přijímací zkoušky do NMgr studia (písemný test):  25.6.2020 (v případě prodloužení karanténních opatření na celý červen se termín ruší)

Přijímací zkoušky do PhD  (pohovor): 26.6.2020 (v případě prodloužení karanténních opatření na celý červen proběhne 1. kolo distančně – Skype apod.)

2.kolo přijímacích zkoušek
(je možné přihlásit se dodatečně v průběhu prázdninových měsíců):

Přijímací zkoušky do NMgr studia  (písemný test):  10.9.2020

Přijímací zkoušky do PhD.  (pohovor): 11.9.2020

Důležité upozornění:

Konání červnového termínu přijímacích zkoušek pro NMgr studium je podmíněno ukončením mimořádných opatření. Kdo se již přihlásil do NMgr nebo PhD studia, ale plánuje přistoupit ke státnicím v září, má případně možnost červnový termín přijímací zkoušky ignorovat a přihlásit se znovu v dodatečném přijímacím řízení. Nicméně vedení ústavu pro takový případ spíše doporučuje zkusit přijímací zkoušku v červnu a ke státnicím přistoupit v září. V případě neúspěchu u přijímací zkoušky v červnu je pak možné se přihlásit se do dodatečného přijímacího řízení a zkusit přijímací zkoušku v září znovu. 2. kolo přijímacího řízení vypisuje fakulta vždy v průběhu prázdninových měsíců.

Pokud by však došlo k prodloužení mimořádných opatření na celý červen, bude pro přijímací zkoušky do NMgr studia pouze jeden termín v září.  V takovém případě by bylo fakultou umožněno dodatečné přihlášení pro ty, kteří se nepřihlásí do NMgr či PhD studia v 1. kole (tj. do 30.4.).


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info