Zahraniční mobility

Seznam se s nejpopulárnějším programem Erasmus+ a vycestuj na semestr či dva za studiem na některou ze středoevropských univerzit: do Německa, Polska, Itálie nebo na Slovensko. Využít můžeš taky smlouvy o stážích s Rakouskem a severní Itálií na léto nebo celý semestr, stejně jako můžeš pracovat v jakékoli instituci v oboru v Evropě. Postačí být v době výjezdu alespoň ve druhém ročníku, splňovat jazykové požadavky a získat stanovený počet kreditů.

Prozkoumej jedinečné možnosti, které ti Masarykova univerzita nabízí :)

Bez popisku

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA ERASMUS+

Typy mobilit

Výjezd do zahraničí, za studiem nebo praxí, je jedním z nejdůležitějších mezníků vysokoškolského života. Je to příležitost nabýt nové zkušenosti, zlepšit úroveň cizího jazyka, získat profesionální kontakty či nové kamarády, ale taky zkouška vlastní osobnosti.

          Strach z jazyka?

Všechno o jazykové přípravě

"The new study shows that 92% of employers are looking for personality traits boosted by the programme such as tolerance, confidence, problem-solving skills, curiosity, knowing one's strengths/weaknesses, and decisiveness when making a recruitment decision. Tests before and after exchange periods abroad reveal that Erasmus students show higher values for these personality traits, even before their exchange starts; by the time they come back, the difference in these values increases by 42% on average, compared with other students."

European Commission, Press release: Erasmus Impact Study confirms EU student exchange scheme boosts employability and job mobility, 2014

Zahraniční mobility v číslech

140

aktivních studentů oborů PVH a archivnictví

11

partnerských univerzit ve střední Evropě

6

zahraničních odborných institucí na letní praxi

34

zahraničních výjezdů v posledních pěti letech

Naši partneři

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info